ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ТЕТІС"АкваБаланс - якість життя для вас!

Чому слід обрати саме АкваБаланс?

Великі запаси м’якої та кришталево чистої води, віднайдені чеськими спеціалістами серед просторих та розлогих оболонських лук, є основою виробництва нової питної води АкваБаланс. Саме тут розташований головний завод компанії «Оболонь».

Питна вода АкваБаланс - це вода, що добувається з артезіанських свердловин глибиною до 297 м юрського та сеноманського водних горизонтів. Вода цих древніх періодів є найкращим природнім продуктом, що здатен продовжувати життя людини - це доведено дослідженнями Асоціації виробників геронтологічно цінних продуктів України.

Вода розливається на найсучаснішому новітньому обладнанні безпосередньо біля джерела, що дозволяє мінімізувати вплив навколишнього середовища на якість води та зберегти її недоторканність та первозданність.

Сама природа потурбувалась про найкращу якість питної води АкваБаланс, вона має оптимальний мінеральний склад, що найкраще підходить організму людини для щоденного відновлення водного балансу. А ми забезпечимо вам максимально швидку її доставку в зручний для вас час.

АкваБаланс - завжди поруч, щоб зробити життя кращим!

Відчуй вигоди якісного життя з АкваБаланс!