ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ТЕТІС"Загальна інформація для споживачів

Права та обов'язки споживача, постачальника та інших суб'єктів ринку електричної енергії України визначені законодавчими та підзаконними актами, що розміщені у розділі «Нормативні акти».

Обслуговування споживачів у частині отримання консультацій та інформації з питань укладення договору постачання електричної енергії споживачу, порядку та форми виставлення рахунку і здійснення розрахунків за електричну енергію, тощо, здійснюється у центрі обслуговування споживачів, який розташовано за адресою: 04212, м. Київ, вул. Богатирська, 1. Розклад роботи та контакти розміщено на нашому сайті.

Ми впевнені, що найкращий шлях уникнення будь-яких спорів – це чітке та зрозуміле викладення умов договору. Ми готові уточнювати і доповнювати запропонований проект договору з урахуванням побажань споживачів. Тим не менше, якщо спору уникнути не вдасться, ми докладемо усіх можливих зусиль для пошуку вирішення спору шляхом переговорів.    

У випадку недосягнення згоди шляхом переговорів, споживач має право звернутися із заявою про вирішення спору до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – Регулятор) у відповідності до статті 21 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та/або передати спір на розгляд до суду у відповідності до чинного законодавства України.

Подати звернення, скаргу або претензію стосовно якості постачання електричної енергії та повідомити про загрозу електробезпеки можна у відповідних віконцях нашого сайту, а також по телефонам: (044)-412-82-08, 067-994-94-63, 095-150-08-24.

Для отримання необхідної інформації у телефонному режимі, Ви можете звернутися до Кол-центру за номерами: (044)-412-82-08, 067-994-94-63, 095-150-08-24

Для отримання необхідної інформації письмово, просимо звертатись за адресою 04212, м. Київ, вул. Богатирська, 1. тел. (044)-412-82-08 або на електронну пошту, надіславши запит на електронні адреси pustovit@kiev.obolon.ua ; kulinar@kiev.obolon.ua